Microsoft SharePoint Summit İstanbul


6/7 Aralık 2011 tarihinde Swissotel Bosphorus, İstanbul’da gerçekleştirilecek olan “Microsoft SharePoint Summit” bünyesinde 33 paralel oturumda 20’nin üzerinde konuşmacı yer alacak. Microsoft’un konuya ilişkin duyuru metni aşağıdaki gibi, yine aşağıdaki linklerden etkinlik hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Etkinlik Kayıt ve Web sitesi: http://www.sharepointsummitistanbul.com/tr/Sayfalar/Default.aspx

” Microsoft Türkiye olarak sizlere özellikle Avrupa, Orta Doğu ve Afrika çapında SharePoint ile ilgili her şeyi öğrenebileceğiniz en kapsamlı etkinlik olan SharePoint Summit İstanbul’u duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu önemli etkinliğimizde SharePoint platformunun temel iş ihtiyaçlarınızı karşılamada nasıl yardımcı olabileceğinin üzerinde duracağımız zengin içerikte bir program planladık. Böylece üretkenliğin geleceğini, Kurumsal Arama, Birlikte Çalışma, İş Zekâsı ve Dijital Pazarlama platformunu da kapsayacak şekilde doğrudan Microsoft’tan, Microsoft yöneticilerimizden ve yetkin iş ortaklarımızdan öğrenme olanağı bulacaksınız. Açılış konuşmasının ardından toplamda 33 paralel oturumda 20’den fazla konuşmacı yer alacak.

Etkinliğimizde hem iş konusunda, hem de teknoloji konularında Karar Vericiler, BT ve Sistem Uzmanları, Yazılım Geliştiriciler, Son Kullanıcılar, kısacası hemen herkes için uygun ve oldukça verimli geçeceğine inandığımız oturumlarımız olacak.

Oturumlardaki etkileşime ek olarak SharePoint’in geliştirilmesinde katkıda bulunmuş Microsoft ekipleri, Microsoft MVP’leri, ve yerel ve küresel seviyede çalışan pek çok yetkin iş ortağımızın da içinde bulunduğu teknik uzmanlar ve endüstri uzmanları ile tanışma ve görüşme fırsatını bulacaksınız. ”

Ahmet TOPRAKÇI | MCT

Ahmet TOPRAKCI hakkında

Ahmet TOPRAKCI achieved Master of Business Degree on Finance at Istanbul Technical University. He also completed Istanbul Techincal University in Electrical Engineering department. Concurrently, he completed Foreign Trade Branch and Business Management at Anadolu University. Moreover he He has worked as Windows System Administrator at Istanbul Technical University Head of Informatics Office about two years. Moreover, he has worked as Technical Trainer, Consultant and Branch Office Training Manager at BilgeAdam IT Academy, well-known IT Education Company of Turkey, between 2007 to 2012. He founded PeakUp Information Technologies which is the first Cloud Oriented IT Corporation in Turkey at 2012. He has been Chief Executive Officer at PeakUp. He has been editor at MsHowto.org, Information Technology Portal and Technical Community since 2010. Furthermore, he has taught courses about Microsoft System Engineering, Unified Communication Systems, Cisco Network Systems, HP Server Systems, Vmware, Security and Virtualization more than 5000 hours. He gave various seminars to the well-known universities about System and Network Technologies, Security, Telecominication and Entrepreneurship. He wrote three books which are published about server systems, client operation systems and virtualization. His prior field of interests are Strategic Management and Behavioral Economics. Finally, he has many titles and certificates about information technologies like Microsoft Certified Trainer(MCT), Microsoft Certified System Engineer(MCSE), Microsoft Certified System Administrator(MCSA), Microsoft Certified IT Professional(MCITP), Microsoft Certified Technology Specialist(MCTS), HP Accredited Platform Specialist(APS), HP Accredited Integration Specialist(AIS), HP Accredited System Engineer(ASE). Specialties: Business Management, System Engineering, Server Architecture, Business Management, Consultancy, Training.

Ekim 26, 2011 tarihinde Duyuru | Seminer, Makaleler | Yazılar içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: