Microsoft SharePoint Summit İstanbul


6/7 Aralık 2011 tarihinde Swissotel Bosphorus, İstanbul’da gerçekleştirilecek olan “Microsoft SharePoint Summit” bünyesinde 33 paralel oturumda 20’nin üzerinde konuşmacı yer alacak. Microsoft’un konuya ilişkin duyuru metni aşağıdaki gibi, yine aşağıdaki linklerden etkinlik hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Etkinlik Kayıt ve Web sitesi: http://www.sharepointsummitistanbul.com/tr/Sayfalar/Default.aspx

” Microsoft Türkiye olarak sizlere özellikle Avrupa, Orta Doğu ve Afrika çapında SharePoint ile ilgili her şeyi öğrenebileceğiniz en kapsamlı etkinlik olan SharePoint Summit İstanbul’u duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu önemli etkinliğimizde SharePoint platformunun temel iş ihtiyaçlarınızı karşılamada nasıl yardımcı olabileceğinin üzerinde duracağımız zengin içerikte bir program planladık. Böylece üretkenliğin geleceğini, Kurumsal Arama, Birlikte Çalışma, İş Zekâsı ve Dijital Pazarlama platformunu da kapsayacak şekilde doğrudan Microsoft’tan, Microsoft yöneticilerimizden ve yetkin iş ortaklarımızdan öğrenme olanağı bulacaksınız. Açılış konuşmasının ardından toplamda 33 paralel oturumda 20’den fazla konuşmacı yer alacak.

Etkinliğimizde hem iş konusunda, hem de teknoloji konularında Karar Vericiler, BT ve Sistem Uzmanları, Yazılım Geliştiriciler, Son Kullanıcılar, kısacası hemen herkes için uygun ve oldukça verimli geçeceğine inandığımız oturumlarımız olacak.

Oturumlardaki etkileşime ek olarak SharePoint’in geliştirilmesinde katkıda bulunmuş Microsoft ekipleri, Microsoft MVP’leri, ve yerel ve küresel seviyede çalışan pek çok yetkin iş ortağımızın da içinde bulunduğu teknik uzmanlar ve endüstri uzmanları ile tanışma ve görüşme fırsatını bulacaksınız. ”

Ahmet TOPRAKÇI | MCT

Reklamlar

Ekim 26, 2011 tarihinde Duyuru | Seminer, Makaleler | Yazılar içinde yayınlandı ve , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. Yorum yapın.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: